Avatar uživatele
misskas

Anketa – Co s doly ve Frenštátě p.R

Jaký máte názor na těžbu uhlí ve Frenštátě v Beskydech?(Moje odpověď č.2)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? alenad, anonym před 4239 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nejsem místní, ale vadí mi ty doly.

Doplňuji:
Beskydsku jsem žil 2.5 roku a mám nádherné vzpomínky na tu oblast i lidi. Prochodil jsem tam asi 800 km za 2 roky.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
alenad

Ať se doly zasypou a nikde v beskydech se nebude těžit,protože si vážím přírody.

Doplňuji:
Nechápu lidi – co je jim to jedno ..............

Upravil/a: alenad

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
baghira

Je mito jedno.

Neumím posoudit, jak moc zdevastuje pár těžních věží celé Beskydy. Ale jsem docela citlivý na „jednoduchá“ řešení ekologistických extrémistů (vážím si přírody = zasypat doly) i na řešení ode zdi ke zdi (bezohledná těžba x žádná těžba). Myslím, že ekonomický přínos a ochrana přírody by měly být v rovnováze. Takže i když mi to není jedno, nemůžu vybrat žádnou jinou variantu.
btw jsem skoro místní, v Beskydech mám chalupu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Je mito jedno.

Už jsem se odstěhoval a dřív,nebo později je stejně otevřou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marijakes

Ať se doly zasypou a nikde v beskydech se nebude těžit,protože si vážím přírody.

Doplňuji:
Těžba břidlicového plynu má často za následek značné zásahy do krajiny či destrukci terénu. To je důsledkem nutnosti vztyčit velký počet vrtných věží. V Americe se těžba provádí v naobydlených oblastech, kdežto Beskydy a vůbec celá naše republika nedisponuje územím tak rozsáhlým, že by těžba neohrožovala životní prostředí.

Upravil/a: marijakes

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tazman

Ať se doly zasypou a nikde v beskydech se nebude těžit,protože si vážím přírody.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek