Petr1491

Také vás alkohol zpomaluje a ničí vám náladu?

Obecně si pivo doma nedám, občas s přítelkyní trochu vína, ale na nějaké popíjení doma nejsem. Patřím mezi ty, kteří když pijí, tak se už potřebují ožrat, čili nemám záklopku :))

K věci. Opakovaně zjišťuji, že když se např. v pátek večer opiji (třeba 8 piv), druhý den mi samozřejmě není zcela dobře, ale hlavně mám např. 14 dní, někdy opravdu i déle, takovou rozhozenou náladu. Prostě se mi do ničeho nechce atd. Opravdu to s tím časem nepřeháním. Obecně se snažím ve volném čase vzdělávat (programování aj.) a sportovat, ale fakt jsem zjistil, že i po jednom „ožrání“ s přítelkyní potom nejsem třeba i 3 týdny normálně fungovat a onu „zapálenost“ prostě na takto dlouhý časový úsek ztrácím.

Máte to někdo podobné? Nebo vám je prostě druhý den blbě a pak je vše OK.

Díky za názory :)

Odpovědi
paul1

Blbě mi je pouze druhý den

quentos

Blbě mi je pouze druhý den

… ale už jsem se neožral ani nepamatuju. Většinou piju s mírou a tehdy mě alkohol naopak inspiruje (na turnajích pak hraju o mnoho líp, psaní jde samo…).

Rokio

Cítím se špatně i 2-3 týdny jako ty

!!!jiná odpověď!!!

S alkoholem nemám problémy, protože jsem zapřísáhlý abstinent.

Dochy

Blbě mi je pouze druhý den

Na ho… anketa…
Neožeru se do bezvědomí!! Piju do nálady (někdy trochu přes)
Druhý den obvykle bývám OK a zpravidla aktivnější než obvykle.

Co se anket týče: Pokud nedokážeš obsáhnou všechny smysluplné odpovědi, měl bys přidat alespoň pofidérní „jiná odpověď“ nebo anketu vůbec nezakládat a nechat otázku jako otevřenou.