Avatar uživatele
Petr1491

Také vás alkohol zpomaluje a ničí vám náladu?

Obecně si pivo doma nedám, občas s přítelkyní trochu vína, ale na nějaké popíjení doma nejsem. Patřím mezi ty, kteří když pijí, tak se už potřebují ožrat, čili nemám záklopku :))

K věci. Opakovaně zjišťuji, že když se např. v pátek večer opiji (třeba 8 piv), druhý den mi samozřejmě není zcela dobře, ale hlavně mám např. 14 dní, někdy opravdu i déle, takovou rozhozenou náladu. Prostě se mi do ničeho nechce atd. Opravdu to s tím časem nepřeháním. Obecně se snažím ve volném čase vzdělávat (programování aj.) a sportovat, ale fakt jsem zjistil, že i po jednom „ožrání“ s přítelkyní potom nejsem třeba i 3 týdny normálně fungovat a onu „zapálenost“ prostě na takto dlouhý časový úsek ztrácím.

Máte to někdo podobné? Nebo vám je prostě druhý den blbě a pak je vše OK.

Díky za názory :)

Zajímavá 0 před 758 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
paul1

Blbě mi je pouze druhý den

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Blbě mi je pouze druhý den

… ale už jsem se neožral ani nepamatuju. Většinou piju s mírou a tehdy mě alkohol naopak inspiruje (na turnajích pak hraju o mnoho líp, psaní jde samo…).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Cítím se špatně i 2-3 týdny jako ty

!!!jiná odpověď!!!

S alkoholem nemám problémy, protože jsem zapřísáhlý abstinent.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Blbě mi je pouze druhý den

Na ho… anketa…
Neožeru se do bezvědomí!! Piju do nálady (někdy trochu přes)
Druhý den obvykle bývám OK a zpravidla aktivnější než obvykle.

Co se anket týče: Pokud nedokážeš obsáhnou všechny smysluplné odpovědi, měl bys přidat alespoň pofidérní „jiná odpověď“ nebo anketu vůbec nezakládat a nechat otázku jako otevřenou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek