rorajs

Alcatel Onetouch 5020D M´POP ( Pure white )

Ahoj , Chci si koupit tento Alcatel ,
Ale v popisu na www.Alza.cz mají napsáno že jeho úhlopříčka jsou 4 palce , což mi příjde málo , Nevím co od toho mám očekávat ale na jeho velikost je dost malý displej .
Máte s ním někdo nějaké zkušenosti ?

Odpovědi
Bedy

Nechci Vám kazit iluze, ale od Alcatelu opravdu nečekejte zázraky. Je to levná Čína, výkon žádná sláva (telefon se časem začne zpomalovat a sekat, zvlášť pokud budete stahovat nějaké aplikace nebo hry). Navíc kvalita materiálů není na solidní úrovni, jsou použity levné plasty. Někde se hold šetřit musí.

Co se týká displeje, 4 palce jsou pro většinu uživatelů akurátní. Navrhuju jít do nějaké prodejny a osahat si nějaký ten telefon. Možná bude opravdu lepší pokouknout po jiném telefonu. Je lepší si připlatit za kvalitní značku (např. Nokia či HTC), hlavně kvůli kvalitnějším materiálům či lepším servisům. V podobné cenové relaci se nachází například Nokia Lumia 610 s 3,8" palcovým displejem.