zbyndo

Aký význam prikladate snom?

Môj kamarát hovorí, že vždy keď sa mu sníva o mäse, stane sa niečo zlé. Ja sa mu snažím vysvetliť to tým, že si to dáva do súvislosti až potom, no už nie som si istý, mal som nejaké podobné sny, ako opisuje, napríklad svadba alebo aj smútočné zhromaždenie, stretol som sa s veľa ľuďmi, ktorí už nie sú medzi živými, je toho viac, proste sa pýtam, môže mať sen a následne dianie nejakú súvislosť?

Nejlepší odpověď
led

Veľký… ak sa mi nič nesnívalo boli len dve možnosti:
okamžitý tvrdý spánok, alebo žiadny spánok (zavreté oči sa nerátajú).
Ak sa mi snívalo, väčšinou si aj tak nepamätám čo sa mi snívalo.
Ak si sen pamätám, spomienka nemusí prísť hneď, môže aj po desiatkách rokov, tak sa snažím sen opísať. Počkajte, nečítajte ďalej…
bol to sen, výmysel, alebo som tam naozaj bola?

Další odpovědi
paul1

Zdá se mi toho hodně, většinu snů si pamatuji hned po probuzení, ale rychle se rozplývají do jakési mlhy. Pokud něco i tak zůstane, tak jsou to většinou zážitky z minulých dní, ale pospojované do jakéhosi podivného děje. Význam tomu moc nepřikládám, většinou, jak jsem kdysi kdesi četl se jedná o nějaké očisťovací procesy v mozku. No možné je, že se mýlím, nemusí to být vždy pravda.

elkon

Žádný.

Drap

značný,

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.