zbyndo

Aký máte názor na ten Choko Lite?

Objavila sa mi na tomto fóre reklama ,návod na rýchle schudnutie,neviem či je to pravda s tou Adelou Banášovou, podľa mňa je to blbosť, nič také zázračné neexistuje,roky na takých prípravkoch zarábajú tzv.dietologo­via,teraz chce asi dobre zarobiť predajca toho Cocko Lite, môj názor…

Odpovědi
annas

Choco Lite neznám, ale už nikdy více bych podobné koktejly neužívala ani nedoporučovala. Ale kdo tomu bude věřit?

Je pravda, že po koktejlu se dá zhubnout, váha vydrží dlouho „jojo efekt“ zpravdila nenastane., záleží na věku. Věkem se mění postava.

Kdysi jsem se nechala zlákat německým výrobkem, ale tělo se naučilo přijímat vitamíny bezpracně, způsobila jsem si zdravotní problémy, které ptřetrvávaly téměř 10 let.

Za blbost jsem zaplatila. Nebýt přírodní medicíny, nevím, nevím, jak jsem skončila. Klasická medicína mně nepomohla.

Pročtěte si hodnocení tohoto přípravku. Každý je jiný, každý má jiné zkušenosti, ale kdybych mohla vrátit čas a věděla to, co vím – již nikdy více. Kdyby jsou chyby, čas není možníé vrátit, takže za blbost se platí.

Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívajíL"

Některé názory

https://www.ra­dirna.cz/zdra­vi/choco-lite-recenze-diskuze-zkusenosti.htm

Hlada

Můj názor je takový, že by se výrobky měly označovat srozumitelně. Nevím, co to je. Přeložil bych si to jako projímadlo lehká řiť.

marci1

Jako k ostatním super zázračným práškům, koktejlům ap., jejichž cena a příjmy prodejců dosahují zázračných výšek. Tloustne se po něm. 🙂
https://kupni­sila.cz/choco-lite/