led

aký benzín

mám prídavný motor na bicykel. Má sa používať 90-oct.benzín. Môže sa motor poškodiť pri 95-oct.benzíne? Čo sa môže stať?

Nejlepší odpověď
vagra

Stane se:Provoz bude o něco dražší.

Další odpovědi
mojitek

zalezi na jake okt.cislo je ten motor staveny.Zalezi jakou ma kompresi atd.Ale obecne 95 okt.benzin by mel byt v pohode,lepe bude spalovat,proste lepe pojede.

mosoj

Jestliže je ve specifikaci předepsán 90okt benzín používejte jej. Používání benzínu s OČ vyšším nic nezískáte, jenom víc utratíte a určitě to lépe nepojede. To by se musela zvýšit i komprese motoru.
Horší by to bylo s používáním benzinu s OČ nižším. To by se to na jízdních vlastnostech určitě projevilo a mělo by to vliv i na životnost motoru.

Blecha

myslím že nic, jen to lépe pojede