Jimi Gilmour

Ako mat pustene video na pozadi ?

Dobry večer chcel by som vediet čo mam urobit aby napr, ked zapnem stream zablokujem obrazovku tak aby to hralo cely čas a nie aby to vyplo stream po par minutach ako to robi teraz. existuje nato nejaka aplikacia alebo niečo v nastaveni čo treba urobit ? dakujem za odpoved

Odpovědi
anonym

Ahoj Jimi Gilmour, kdyby si do otázky doplnil bližší informace (operační systém, jaká aplikace) mohl bych Ti poradit lépe. Předpokládám, že je to Android a aplikace YouTube. V tomto případě zatím YouTube nepodporuje přehrávání na zamčené obrazovce (jestli jsem správně pochopil ,,zablokovaná obrazovka"). I tak je tu řešení: video musíš otevřít v Google Chrome a spustit, pak by mělo hrát i na pozadí.