led

Ako dlho trvá „okamih“ okamžik?

aký je to časový údaj?

Nejlepší odpověď
annas

Průměrná délka mrknutí trvá asi 250 ms. Míra tedy opravdu malá.

VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ
BRNO UNIVERSIT
FAKULTA ELEKTROTECHNIKY A KOMUNIKAČNÍCH
TECHNOLOGIÍ
ÚSTAV TELEKOMUNIKACÍ
METODY A APLIKACE DETEKCE MRKÁNÍ OČÍ S
VYUŽITÍM ČÍSLICOVÉHO ZPRACOVÁNÍ OBRAZU
AUTOR PRÁCE – ING. JAN VLACH
BRNO 2008

Zdroj: www.vutbr.cz/www_ba­se/zav_prace_sou­bor_verejne.php?fi­le_id=10286

Další odpovědi
vagra

Okamžik,je časový údaj,který je o něco málo kratší,než Moment.
/nebo opačně?/:-)
Doplňuji:
Jde samozřejmě o blíže neurčitelný časový údaj.

Miroslavst

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Vn%C3%AD­m%C3%A1n%C3%AD

Vnímání (též percepce) zachycuje to, co v daný okamžik působí na smysly, informuje o vnějším světě (barva, chuť) i vnitřním (bolest, zadýchání). Vnímání je subjektivním odrazem objektivní reality v našem vědomí prostřednictvím receptorů. Umožňuje základní orientaci v prostředí, respektive v aktuální situaci. Výsledky vnímání jsou počitky a vjemy.