misicka2310

Ahojky stahování klipů

Ahoj chtěla bych si stáhnout klipy od rytmusu do notebooku a pak vipályt na dvd nebo cd neznáte někdo stránku kde se dají sstahovat klipy do počítače??
Doplňuji:
Starejte se laskave o sebe ciste moje vec jak pisu jestly ti to vadi tak to necti

Nejlepší odpověď
atriplex

Zcela jistě bys měla kromě klipů stáhnout také pravidla českého pravopisu. Slovo „vipályt“ je neuvěřitelné a něco takového jsem dosud neviděl…

Další odpovědi
tomash

Pokud máte ty klipy na youtube.com, nejjednodušší je využít http://vixy.net/ Zadáte pouze odkaz na video z youtube, vyberete formáte a stáhnete.