sunchAtor

Jak opravit tablet, který spadl a teď někdy nereaguje na dotyk?

Ahoj vševědové potřebuji pomoct. Mám kamarádku a její sestra jí shodila tablet. No a teď někdy nereaguje na dotyk.Někdy nereaguje na dotyk. Dá se opravit doma nebo se musí vzít na opravu?

Odpovědi
McArthur

Otázkou je, co je to za tablet? Pokud je to Apple iPad nebo lepší Samsung, tak se vyplatí řešit problém přes servis. Doma si to neopravíte.

Pokud je to tablet za „pár“ korun, tak se to nevyplatí řešit. Oprava snadno přesáhne 1500 Kč.