smoulinkaq

Ahoj v počitači mam nainstalovany spravně bluetoch i v pc ho mam a jak připojim mobil k bluetochu

tak mi to hlasi připojeni bylo přerušeno co to znamena?

Odpovědi
Dlostev

Zkuste napřed zařízení spárovat. Uvádí počítač ještě nějaké informace nebo jen to, že bylo spojení přerušeno a mimochodem jaký máte typ telefonu?

Daniels

Bluetoch 🙂. První věc- zapni Bluetooth i na mobilu. Věc druhá- nech mobil tak blízko počítače jak jen to jde, neodcházej s ním a věc třetí- ujisti se že máš na posílaný soubor dost paměti.

arygnoc

bluetorch?
bluetooth?
bluečo?

;)