Nela Pávková

Jak nabíjet tablet (Yarvik Xenta 8c), když se mi rozbila nabíječka?

Ahoj rozbila se mi nabíječka na tablet (Yarvik Xenta 8c).Na tom konci co se zapojuje do tabletu je to nějak vyvyklané.
Když to zapojím nic to nedělá. Chtěla bych se zeptat jak mám tablet nabít. Koukala jsem na internet jestli bych někde nesehnala tu nabíječku ale nenašla jsem.Našla jsem pouze toto ale nevím jestli by to bylo vhodné. Za odpovědi předem děkuji.
http://www.al­za.cz/samsung-et-kg900e-black-d1775285.htm

Odpovědi
iceT

teoreticky by mělo jít tablet nabít jakýmkoli kabelem se stejným koncem jako má tvoje rozbitá nabíječka.svůj tablet taky nabíjím jinou nabíječkou než co jsem k tabletu dostala.

led

Tablet možno nabiť dvojim spôsobom
1 – cez nabíjací konektor – tablet odoberá energiu podľa potreby
2 – cez USB konektor – nabíjanie potrvá dlhšie, nabíjací prúd je menší, pri tomto nabíjaní doporučujem nemať zapnutý tablet, nech celá energia zdroja ide do nabíjania
Doplňuji:
na nabíjanie malých zariadení doporučujem adapter z 230V na USB /2A so zväzkom káblov s rôznymi konektormi, na mobil, tablet (je tam aj ten 2mm do tabletu, výhoda je, že niekedy sa môžu súčasne nabíjať aj 2 zariadenia, napr. tablet a mobil