smoulinkaq

Nevite, zda se budou zvyšovat důchody?

pry to ma byt jednorazový přispěvěk
nevite někdo co otým?

Nejlepší odpověď
Emefej

Důchody se už zvýšily od prvního ledna. Důchodci dostali přidáno závratných 40 Kč. A jednorázový příspěvěk bude vyplacen v únoru.

Zdroj: http://www.mpsv­.cz/cs/22073

Další odpovědi
marci1

„Zvýšily“ se od ledna 2016 o 40 Kč/­měsíčně a v únoru 2016 bude vyplacen jednorázový příspěvek důchodcům ve výši 1 200,– Kč.

UltraFan

Opravdové zvýšení důchodů v ČR nehrozí 😁

40 Kč nepovažuji za zvýšení 😉

orwell

Ano, ano, jak píše Emefej, dostal jsme s manželkou (tj. dohromady) přidáno na jeden rohlík denně 🙂 a ten jednorázový příspěvek (bude-li) je samozřejmě pro vládu výhodnější, neboť při dalším budoucím zvyšování důchodů (není-li to sci fi) nebude brán při výpočtu v úvahu.