smoulinkaq

Nevíte, co máme dělat, rozškrábe-li si kočka kůži do krve a když se škrábance hojí, začne znova?

Původní neotázka
Ahoj mamé pokojovou kočku ma všechny vitaminy ale ted se začla poškozovat sama sebe

kuži se zeškrabě do krve,bolina co ma zeškrabe ,jak se ji to už začne hojit takto zeškrabe co mame udělat? děkuju

Zamyslete se prosím nad formulací svých „neotázek“. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Zajít k veterináři. Zřejmě se bude jednat o nějaké kožní onemocněné.

Další odpovědi
Kepler

Zřejmě tam má nějaké svědění, možná fakt i onemocnění, či klíště. Veterinář postižení místo ošetří, případně i ochrání proti rozškrabání.

pepíka

My jsme měli taky takovou kočku teď o prázdninách jí budou tři roky a ona měla rozškrábanou kůži do krve pod krkem těď se jí to zahojilo.1.možnost: Zajít k veterináři. 2.možnost dávat jí léky antibiotika.