JENIKK23

Ahoj, mám od těch ajťáků v práci zabloklej noťas. Chtěl bych ho přeinstalovat. Dáte postup jak na to????

Nejlepší odpověď
gecco

Předpokládám, že se jedná o firemní noťas…
Domluv se s těma „ajťákama“ – jinak totiž – pravděpodobně, dostaneš při jimi ´nedovolené´ reinstalaci ´po prstech´…
😉

Další odpovědi
lexx

jak se to projevuje ? pokud je to služební stroj tak blokace je účelová a nedoporučuji se v tom vrtat

Lamalam

Zeptej se ajťáků.

arygnoc

máte ho „odblokovaný“ na činnosti, ktoré v práci potrebujete.
na firemnom noťasi pracujte a nehrajte pexeso.
ešte by vám tam mali nainšatalovať bič.

;-Q

ivzez

S výjimkou pověřených zaměstnanců („těch ajťáků“) není žádný zaměstnanec oprávněn cokoliv instalovat do PC/notebooku zaměstnavatele. Zaměstnanec navíc nesmí využívat prostředky zaměstnavatele (včetně PC/notebboku) pro svou osobní potřebu.

Z výše uvedeného plyne, že Vám neposkytneme postup,
jak byste mohl porušovat (nejen) zákoník práce …