Illines

Ahoj mam dotaz,jmeno pro stene-stedrovecerniho dne?

Co na to-Jezisek?Mam tu uz zverinec,krajtu Amalku,foxika Hita,andulku Raju a kocicku Dzisel.A vcera pribylo stene bulteriera-je to smesne,kdyz budu rikat bulikovi Jezisku?

Nejlepší odpověď
anonym

Když už chceš pojmenovat psa ve spojitosti s 24.12. tak mu říkej Adam.

Další odpovědi
Drap

Ježišek ? Připadá mi to zvláštní. A co třeba po otci Ježiška ? Pepa. A nebo Dárečel, Dark, a nebo uplně jinak. Nemusí každý vědět že je ježiškovský.
Ještě mně bapadlo , že by mohl být po matce Jež. – Mario

iceT

packa

kapka

Dejte mu jméno nezávisle na Vánočním čase. Nějaké normální psí.
Aby se mu to nepletlo, až budete volat „Ježíšimarjá“ pokaždý, když něco provede. 🙂

Zdroj: Zdroj: měli jsme dva

Semtexman

A co třeba Dárek :) Dáreček :) ?

Damiana

Mě se to docela líbí, proč ne? Jen jak na něj budeš volat? Ono to: Ježíšku! je docela dlouhé. Za chvíli mu budeš říkat Ježku nebo Jéžo…
Hned mi to připomnělo Simpsonovi. Také si osvojili na Štědrý den pejska – a dali mu jméno Santa's little helper. V českém překladu mu režisér vymyslel poměrně kratší a údernější jméno Spasitel.

Petunia

Mě se jméno ježíšek pro takové zvíře dost líbí :)

Illines

Drap:ale to je jediny co mi jezisek nadelil,ver mi,je to divne,ale fakt nyni nevim jak ho nazvat.Jinak diky