rady74

Poradíte, jaký koupit notebook?

Ahoj, chtěl bych koupit notebook, ale nevím jaký by byl nejvhodnější. Mam to na klasické prohlížení, kancelářské věci a i hry by to mělo zvládat tzn.nejakou rychlost by měl mít.Samozrejmne i nějakou tu paměť. Cenu bych si představoval max do 15000.Dekuji za rady.

Ahoj,jaký koupit notebook?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Odpovědi
anonym

https://www.mi­ronet.cz/leno­vo-ideapad-s14515api-seda-156quot-fhd-ryzen-5-3200u-26ghz-8gb-512gb-ssd-radeon-vega-3-bez-os+dp435908/ za necelych 10 tisic, diky ryzrenu je vykonu dost integrovany radeon vega zvladne i radu her, ramky je taky dost 8GB … Mrl bys ytochu specifikovat jak narocne hry to ma udmet spustit na jak vysoke dedtaily protoze to tozhoduje o dalsim pripafnrm navysovani ceny

Vojta24

Tady máš velký výběr v cenovém rozsahu od 9500 do 15 tisíc

https://notebo­oky.heureka.cz/f:2107:2­3062497,23227648;2109:7-;2111:15-17;p:-15000/?o=4

A už ten první za 9500,– by těm uvedeným požadavkům nejspíš bohatě vyhověl.