Avatar uživatele
Illines

Ahoj,jak reaguete na rceni,jedna baba povidala?Dik

Ja nijak,protoze co si neoverim,neverim.
Doplňuji:
Co to vylezlo za blabol,jak reagujete na rceni,jedna baba povidala?Omlovam se,ale neni chyba ve mne.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? aramah, johana 56, Damiana, briketka10, anonym, anonym, anonym před 4174 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Nijak. Drbům nevěřím. Já jsem docela profláklá tím, že je nemám ráda a tak mi je nikdo ani neříká. Když se ale přesto najde nějaký neodbytný kdákal, jasně řeknu, že mě to nezajímá. Nikdy s nikým jsem „spiklenecky“ neseděla a neřešila třetí osobu. Neumím to, nechci to, nedělám to. Někdo si možná myslí, že tak přijdu o kamarády, ale já jsem si jistá tím, že ti, kteří rádi pomlouvají, kamarádi nikdy nejsou a nebudou. Myslím, že mám tolik zajímavých témat k hovoru, tak nevidím důvod, proč zle rozebírat jiné osoby…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Tak isto ako, „čítala (videla) som v médiách“ (tu by mali byť uvedené xy noviny, tv stanica,…). Je to presne, ako tu už bola otázka verte-neverte. Verme – Neverme. Drby/klebety – Šíria sa z malého pramienka cez bystrinu v mohutný tok až kým sa nevlejú do mora informácií
Aby z kvapky nevznikla záplava, treba takúto „zaručenú“ informáciu brať s rezervou, spevniť brehy a tok usmerniť.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nereaguji nijak a navím o drby se stejně nezajímám a o pomluvy už vůbec. Nevěřím všemu, co slyším.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

tak tohle jsem uplne nepochopil… Skotsko..se asi nudi…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
len2608

báby nemj co na práci, proto si pořád něco hledají, neřešila bych to, bydlím na vesnici a moc dobře báby znám :))
Doplňuji:
příště to napište jinak a nenapadejte ostatní, je to napsaný jak od báby sousedky!

Upravil/a: len2608

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
irisx

U nás se říká, že to máme z agentury JPP – Jedna Paní Povídala. Je jasné, že je to neověřený drb, ale někdy je dobré takové věci slyšet, člověk se může vyvarovat faux pas, než se dozví, jaká je skutečná situace. Často je to ovšem zákeřná pomluva, někdy nevinná spekulace. Takže na agenturu JPP spoleh není.

před 3983 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Illines

Badisko,nech Skotsko na pokoji,to s mou mluvou nema co spolecne.

před 4174 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Illines

Pro len2608 a badisko,omlouvam se,ale mne selhal pocitac,kdyz jsem si precetla otazku,bylo to slovne potrhane,proto jsem to dala na svuj ukor znova!Nikoho nenapadam a jsem tu dost dlouho abych sve chyby napravila!Mozna to nevyznelo az tak cesky,to se omlouvam,ale fakt jsem to napravila,nebo snad ne?A nemam ve zvyku napadat,to pardon!

před 4174 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad len2608. Omylem jsem vám dala bod, protože jsem si nepřečetla dodatek. V otázce Illines nevidím, že by někoho napadala. Znám ji z Odpovědí dlouho, vždy jednala slušně.

Stejně tak za reakaci od Badiska.
Moje nepozornost. Jenže už nemohu změnit.

před 4173 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Illines

Dekuji Annas.

před 4172 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek