Illines

Ahoj,jak reaguete na rceni,jedna baba povidala?Dik

Ja nijak,protoze co si neoverim,neverim.
Doplňuji:
Co to vylezlo za blabol,jak reagujete na rceni,jedna baba povidala?Omlovam se,ale neni chyba ve mne.

Nejlepší odpověď
Damiana

Nijak. Drbům nevěřím. Já jsem docela profláklá tím, že je nemám ráda a tak mi je nikdo ani neříká. Když se ale přesto najde nějaký neodbytný kdákal, jasně řeknu, že mě to nezajímá. Nikdy s nikým jsem „spiklenecky“ neseděla a neřešila třetí osobu. Neumím to, nechci to, nedělám to. Někdo si možná myslí, že tak přijdu o kamarády, ale já jsem si jistá tím, že ti, kteří rádi pomlouvají, kamarádi nikdy nejsou a nebudou. Myslím, že mám tolik zajímavých témat k hovoru, tak nevidím důvod, proč zle rozebírat jiné osoby…

Další odpovědi
led

Tak isto ako, „čítala (videla) som v médiách“ (tu by mali byť uvedené xy noviny, tv stanica,…). Je to presne, ako tu už bola otázka verte-neverte. Verme – Neverme. Drby/klebety – Šíria sa z malého pramienka cez bystrinu v mohutný tok až kým sa nevlejú do mora informácií
Aby z kvapky nevznikla záplava, treba takúto „zaručenú“ informáciu brať s rezervou, spevniť brehy a tok usmerniť.

anonym

Nereaguji nijak a navím o drby se stejně nezajímám a o pomluvy už vůbec. Nevěřím všemu, co slyším.

badisko

tak tohle jsem uplne nepochopil… Skotsko..se asi nudi…

len2608

báby nemj co na práci, proto si pořád něco hledají, neřešila bych to, bydlím na vesnici a moc dobře báby znám :))
Doplňuji:
příště to napište jinak a nenapadejte ostatní, je to napsaný jak od báby sousedky!

irisx

U nás se říká, že to máme z agentury JPP – Jedna Paní Povídala. Je jasné, že je to neověřený drb, ale někdy je dobré takové věci slyšet, člověk se může vyvarovat faux pas, než se dozví, jaká je skutečná situace. Často je to ovšem zákeřná pomluva, někdy nevinná spekulace. Takže na agenturu JPP spoleh není.

Illines

Badisko,nech Skotsko na pokoji,to s mou mluvou nema co spolecne.

Illines

Pro len2608 a badisko,omlouvam se,ale mne selhal pocitac,kdyz jsem si precetla otazku,bylo to slovne potrhane,proto jsem to dala na svuj ukor znova!Nikoho nenapadam a jsem tu dost dlouho abych sve chyby napravila!Mozna to nevyznelo az tak cesky,to se omlouvam,ale fakt jsem to napravila,nebo snad ne?A nemam ve zvyku napadat,to pardon!

annas

Ad len2608. Omylem jsem vám dala bod, protože jsem si nepřečetla dodatek. V otázce Illines nevidím, že by někoho napadala. Znám ji z Odpovědí dlouho, vždy jednala slušně.

Stejně tak za reakaci od Badiska.
Moje nepozornost. Jenže už nemohu změnit.

Illines

Dekuji Annas.