Illines

Ahoj,co se mi to zas prihodilo,ze mam kazde treti slovo italske.

Ctu si novinky,odpovedi a mam to cesko italske.Jak se toho zbavit?Dik
Doplňuji:
Dekuji za radu.Skusim to.

Nejlepší odpověď
Bedy

Jaký používáte internetový prohlížeč? Pro jistotu Vás poprosím o výpis z programu Hijackthis.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download Program uložte, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se objeví Poznámkový blok s tím výpisem. Celý obsah toho otevřeného Poznámkového bloku zkopírujte a vložte sem.
Doplňuji:
Kdyžtak mi to pošlete soupřes Zprávy, pokud Vám to sem nepůjde vložit nebo budou jiné problémy.

Další odpovědi
www

Zkus restartovat počítač. Mohlo by to zmizet.
Doplňuji:
Při každém nestandartním chování počítače je vhodné nejdříve provést restart, teprve pak hledat řešení.
Zkušenost