acetonu v moči u dětí?

Při zánětu středního ucha byl zaznamenán aceton v moči u syna.Čím se toto způsobeno?

Nejlepší odpověď
annas

Seznamte se s reakcemi maminek na stejný problém. Možná se dovíte víc.

Zdroj: http://www.va­sedeti.cz/porad­ny.php?poradna=5&do­taz=6172

Další odpovědi
kenyrts

jedna z možností,
aceton v moči a zapáchající moč (acetonem) samo o sobě není příznakem cukrovky, je jen jedním z příznaků.

Michal

Může to být první signál diabetu.Ale nestrácejte hlavu a nechte syna řádně vyšetřit!