zbyndo

Absolvujete „Suchý február?“

V Čechách je suchý únor už 9-TÝ rok, u nás na Slovensku je prvý ročník, skúsim absolvovať, aký je to pocit dodržať to, byť 28 dní úplný abstinent?

Viz archiv, několik otázek.
https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=such%C3%BD%20%C3%BA­nor

Nejlepší odpověď
Kepler

Celý měsíc? To je moc dlouhá doba. Počkám si, až vyhlásí suchý 1. týden.

Další odpovědi
quentos

Ne. Piju s mírou, tak nevidím důvod. Abstinence je extrém a extrémy bývají špatně. Docela by mě zajímala statistika, kolik lidí se po této akci snažilo „vynahradit si to“ tím, že byli celý březen v lihu. Tradičně piju po obědě jedno pivo, protože napomáhá trávení, a kvečeru sklenku vína, protože se po něm dobře spí. Nebudu tudíž riskovat problémy s trávením a spaním.
Jen tak pro přesnost, u nás se to nejmenuje Suchý únor, ale Suchej únor.

marci1

Ne. Co si člověk zakáže, tak na to pořád myslí. Možná to bude fungovat spíše u alkoholiků, kteří chtějí s pitím přestat. Možná je to nastartuje. 🙂

Rokio

Samozřejmě, protože jsem zapřísáhlý abstinent. Abstinuji od alkoholu už 24 let.

Kajoch

Suchý? No nevím, ale údajně se označuje suchej…asi od slova krátkej.

JežíšKristus

Ano, absolvuji, ale ne kvůli tomu, že bude únor. Obecně do svého těla nedávám jedy – tudíž nepiji alkohol. Pivo je plné estrogenu (ze chmelu), tudíž je spíše nápojem pro ženy – není divu, že štamgasti mají prsa pěkně do ruky, k tomu pupek a testosteron na nule. A k takovému výsledku stačí i jen jedno pivo denně.
S přáteli jen piji víno, a to jsme si spolu už dlouho nedali, takže abstinuji už xy dní.

Mc Merkurion

… nejsem sebevrah, už takhle jsou na tom pivovary a likérky blbě a ještě jim budu dávat ránu z milosti ne ??? …to vymyslel nějakej sobec …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.