zjentek

A pak že něco nejde? Nesmysl! Všechno jde, když se chce. Skutečně jde?

https://www.in­fo.cz/byznys/ces­ky-miliardar-ma-plan-jak-zastavit-koronavirus-a-neposkodit-ekonomiku-trval-by-jen-10-dni-44564.html?ut­m_source=www.sez­nam.cz&utm_me­dium=sekce-z-internetu
Stačí POUHÉ miliardy korun a i mozek začne sám od sebe hojně plodit. Ten můj si tohle tudíž dovolit nemůže, ale může různý situace hodnotit. Tedy Barta JEĎ a co vy na to, děkuji.

Odpovědi
Edison

No nevim… deset dní… to bych chtěl fak vidět… Tomu teda fak nevěřim…

da ny

JJ, všechno jde, když se chce, jen malé děti ne..!.
K Bártovi pak, bez komentáře :)

zjentek

Bože zjebtku nečtito..