Kajoch

A jaký máte dárek pro svého zvířecího mazlíka?

Pokud mazlíka máte,samozřejmě.Já koupil svému malému,nemocnému kníráči pamlsky s kačení příchutí a skvělý, měkký polštářek v místní Hrabárně.Ale to mu určitě neprozradím:)

Odpovědi
nyjono

Samozřejmě žádné. Ti moji mají vánoce po celý rok.

Kepler

Teď sice žádného nemám, ale když jsem pejska měl, tak jsem mu dal do misky kousky pravého syrového masa. Po tom se mohl umlátit. Taky někdy ohlodávací umělou kost. A úplně nespokojenější byl, když jsem mu dal pivo. Jak mu to z té misky prskalo do čenichu, tak u toho furt frkal, ale nepřestal, dokud celou misku neztrestal. Jednou fakt zvládl celý půllitr Zubra, krkal a prděl, trochu se motal a pak se svalil a spal.

Kryšpín

Čip

briketka10

Kočičce dám rybu bez kostí, kousek řízku.
Novou misku, kočičí hračku po kocourkovi.

Já u veta 3 tácy a nic nepomohlo :(

Kajoch

briketka 10…to znám.Těch pár stovek za čip je nic.Tento rok mě můj pejsek stál u veta asi 15 táců.Ale zatím naštěstí žije.

Kajoch

Kryšpín…vlastně i já.Minulý týden jsem za něj vyplázl na veterině šest stovek:)(