A co vy, také stále čekáte?

Já stále čekám, kdy využiji xy+(42-x) > x-5y(34y+5-x2) v reálném životě. ☹

Nejlepší odpověď
klumprt

nebojte, to přijde 🙂

Další odpovědi
Mravenec

Takové ubohé příklady mi drásaly nervy, učitel říkal že nám to bude k h., ale je to potřeba, abychom uměli zapojit mozek. 😁

Kdo se dočká, ten je u mě frajer !

jáára

čekám…

štamgast

:)

jpau

Já nevím čemu říkáš reálný život 🙂 . V práci počítám „horší“ věci než toto…

mosoj

A čí je to vina, že stále čekáš?

anonym

Třeba pro vnoučata? Řeknou ti „teda dědo, ty seš ale hlavoun, ještě že tě máme“ 🙂

lexx

to jsou jednoduché lineární nerovnice ale v praxi k ničemu, k potrápení nebohých školáků leda

ivzez

To přece používáte denodenně,
jenom si to neuvědomujete…
______

Oprava překlepu…

anonym

klumprt, já to mám za pár(do důchodu).

anonym

já to tušil,užij si to

Lamalam

Tak se připrav. Jako důchodce budeš řešit složitější vzorce, abys s důchodem vyšel.

anonym

Lamalam, náhodou! Já byl pilný jako včelka a medu bude dostatek. 🙂

anonym

To tu budeš prudit pak celej den jako Gecco.

anonym

Ano, budu a zaměřím se na tebe, ale s tím jsi už obeznámen.

Lamalam

Tak to gratuluju.

Mravenec

Aby sis medík ještě užil, v dnešní prekérní době i situaci. ☹

Mravenec

klumprt, až budu počítat obsah sudu, rozhodně použiju „ikska a ypsilony s dvoječkama, troječkama..“ 😁

Dochy

Si děláš prdel… Ale když jsem u zkoušky musel spočítat intenzitu elektrického pole v nějaké vzdálenosti od bodového náboje a nemohl jsme si vzpomenout na vzoreček na povrch koule, byl jsem opravdu rád, že do mně nějaké základy výpočtu integrálů dostali