straširybka

A co k masu?

co kromě chleba jíte ke gril. masu? Já dělám česnekovo-smetanové brambory, každému hrozně chutnají, ale chce to taky změnu. díky

Nejlepší odpověď
Jahoda

Já zabalím do kusu alobalu brambory, hermelín, česnek, rajčata, koření (bazalka, chilli, grilovací koření atd. – podle chuti), různé druhy zeleniny, kečup, horčici, slaninu apod. Zabalím a hodím na gril. Velmi dobré. K masu vynikající 😛

Další odpovědi
martina1

No,my většinou moc přílohy nesníme.Grilované masíčko je nejlepší přikusovat k druhému kousku masíčka:-)Ale mám jeden tip od holek z práce a sní to i chlapi.
Namočí se ovesné vločky do mléka(aby naboptnaly a změkli)a přidáte ingredience jako do sejkor tj. cibuli,sůl,kmín,­majoránku,vej­ce,česnek,trochu strouhanky.A sma­žíte nebo grilujete jako sejkory.

elektrikář

Jednou jsem dostal jako přílohu vařené malé mrkvičky, nic moc. Stejně je nejlepší příloha k prasátku omáčka a knedlík.
Nejsou také špatné bramboráčky dostal jsem to ke guláši nebylo to špatné.