Pé.ju.ška

Jak se liší trestný čin neoprávněného užívání cizí věci od trestného činu krádeže?

Odpovědi
quentos

ta čtyřka má nejspíš znamenat pořadové číslo otázky tak, jak jste je nafasovala za školy?
Takže opakuji znovu, přečtěte si kodex uživatele. Domácí úkoly se tady za žáky nevypracovávají a v případě opakovaného pokusu o vložení domácího úkolu nebo jiného porušení kodexu Vám může být zrušen účet.
Doplňuji:
*ze školy

zzzzz

Co studuješ??? veřejnou správu???

Nedovolené užívání: vezmeš si cizí auto, bez souhlasu majitele, projedeš se a pak jej vrátíš, nebo někde odstavíš. (nemáš v plánu přivodit si činem zisk).
Krádež: vezmeš si cizí auto, bez souhlasu majitele, s úmyslem jej prodat, nebo si jej ponechat.
Příště zkus napsat sama, co si myslíš, že to je, a já ti to pak klidně poopravím, ale úkoly za tebe dělat nebudu. OK?