Andrej99

Ubíra kredit zapnutý 3g internet, idkyž nejsem na telefonu??

Čau, chci se zeptat zda když mám zapnutou 3g na iphonu, ale momentálně nejsem na mobilu zda mi to žere nějaký kredit.. Případně kolik s porovnání s aktivním surfováním..
Předem díky.

Odpovědi
OndrisekCZ

Pokud ten mobil máš zaplý i s 3G tak ti to žere, prostě jsi to aktivoval, když vypneš mobil tak ne, a neuvádíš operátora, pokud by šlo o Tmobile, tam vím 24,– na den takže pokud nebudeš na iphonu 3 dny ale 3G bude zaplá tak ti to veme 24,– bez ohledu jestli tam jsi nebo ne, 3G myslím neubírá po min. ale po dnech ne? ;)