7KATKA7

23. června 2010 bude v Londýně v síni …

23. června 2010 bude v Londýně v síni Christie's vystaven na prodej nedokončený obraz rakouského malíře Gustava Klimta s posmrtnou podobiznou Rii Munkové, dcery vídeňského průmyslníka židovského původu. Obraz byl namalován na žádost matky zemřelé Rii (sebevražda z nešťastné lásky). Matka zesnulé Rii se jmenovala: A)Aranka B)Sarah C)Rachel

Nejlepší odpověď
annas

Luss zřejmě neví, že tato dívka klade stále nové a nové otázky do soutěže. Ani jednou nenapsala prosím a také nepoděkovala.

Další odpovědi
Luss

  1. Aranka

aha dekuju Vam annas za upozorneni, me prislo divne, ze tu napraska X otazek z ruznych temat pod sebe. :)

Luss

ja to totiz tolik nesleduji a neprocitam. kdyz vlezu na odpovedi, tak zbezne projdu posledni otazky a kdyz na nejakou znam odpoved, tak napisu. takove ty konflikty, prudice atd. vubec nemam cas sledovat. beru odpovedi spis jako takove odreagovani v praci, jako kdyz si v prubehu tech 9 hodin v kancelari jednou za cas prectete soukromou postu a pak zase sup k povinnostem, kterych mam vic, nez je mi mile… :) kazdopadne jeste jednou za upozorneni.

annas

Luss, to jen moje přípomínka. Totiž ta dívčina sem už vložila mnoho otázek. Já jsem jí zpočátku většinou odpovídala, ale v poslední době už ne. Bere všechno jako samozřejmost. Také by si mohla něco vyhledat sama.
Jak jsem uvedla, ještě ani jednou nanapsala prosím a rovněž nepoděkovala. Začla jsem místo odpovědí jsem připisovat – Chybí prosím, děkuji. Nic. Přidali se i ostatní.
Jde o nějakou soutěž. Neříkám, jednou za čas pomoct, ale pravidelně?
Samozřejmě, že Vás nechci ovlivňat. Ale jsem Katce chtěla opět připomenout, že zase zapomněla.

Luss

ne ne v poradku :) pravda je, ze kdyz uz nezna dekuji a prosim, jsou tu alespon ty palce. a jsou to otazky formou testu, takze je to asi takova zjednodusena cesta, jak vyhrat jakousi soutez. asi take uz nebudu reagovat.

annas

I já se omlouvám za překlepy – začala, nenapsala, ovlivňovat, chtěla jsem připomenout atd. Tedy tentokrát jsem to psaní pořádně zvorala!
Mně vadí, že nevidím celý text před sebou, abych si ho mohla znova přečíst a opravit.

Luss

to melo koncit: „jeste jednou DIKY za upozorneni“ – pisu rychleji nez myslim