Avatar uživatele
7KATKA7

23. června 2010 bude v Londýně v síni …

23. června 2010 bude v Londýně v síni Christie's vystaven na prodej nedokončený obraz rakouského malíře Gustava Klimta s posmrtnou podobiznou Rii Munkové, dcery vídeňského průmyslníka židovského původu. Obraz byl namalován na žádost matky zemřelé Rii (sebevražda z nešťastné lásky). Matka zesnulé Rii se jmenovala: A)Aranka B)Sarah C)Rachel

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5071 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Luss zřejmě neví, že tato dívka klade stále nové a nové otázky do soutěže. Ani jednou nenapsala prosím a také nepoděkovala.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Luss

  1. Aranka

aha dekuju Vam annas za upozorneni, me prislo divne, ze tu napraska X otazek z ruznych temat pod sebe. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Luss

ja to totiz tolik nesleduji a neprocitam. kdyz vlezu na odpovedi, tak zbezne projdu posledni otazky a kdyz na nejakou znam odpoved, tak napisu. takove ty konflikty, prudice atd. vubec nemam cas sledovat. beru odpovedi spis jako takove odreagovani v praci, jako kdyz si v prubehu tech 9 hodin v kancelari jednou za cas prectete soukromou postu a pak zase sup k povinnostem, kterych mam vic, nez je mi mile… :) kazdopadne jeste jednou za upozorneni.

před 5071 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Luss, to jen moje přípomínka. Totiž ta dívčina sem už vložila mnoho otázek. Já jsem jí zpočátku většinou odpovídala, ale v poslední době už ne. Bere všechno jako samozřejmost. Také by si mohla něco vyhledat sama.
Jak jsem uvedla, ještě ani jednou nanapsala prosím a rovněž nepoděkovala. Začla jsem místo odpovědí jsem připisovat – Chybí prosím, děkuji. Nic. Přidali se i ostatní.
Jde o nějakou soutěž. Neříkám, jednou za čas pomoct, ale pravidelně?
Samozřejmě, že Vás nechci ovlivňat. Ale jsem Katce chtěla opět připomenout, že zase zapomněla.

před 5071 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Luss

ne ne v poradku :) pravda je, ze kdyz uz nezna dekuji a prosim, jsou tu alespon ty palce. a jsou to otazky formou testu, takze je to asi takova zjednodusena cesta, jak vyhrat jakousi soutez. asi take uz nebudu reagovat.

před 5071 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

I já se omlouvám za překlepy – začala, nenapsala, ovlivňovat, chtěla jsem připomenout atd. Tedy tentokrát jsem to psaní pořádně zvorala!
Mně vadí, že nevidím celý text před sebou, abych si ho mohla znova přečíst a opravit.

před 5071 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Luss

to melo koncit: „jeste jednou DIKY za upozorneni“ – pisu rychleji nez myslim

před 5071 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek