Zbynas

100 % výkon jádra

Nemohu nalézt problém proč, ale asi 10 minut po startu se rozběhne nějaký proces (vir?), který využívá 100 % celého jednoho jádra (z osmi). Procesor mám IntelCore i7. Výsledkem je, že se všechno seká, i blbej browser. Avast nic nenašel.

Ve správci úloh v procesech nic závadnýho nevidim, ve sledování prostředků vidim, že proces „Systémová přerušení“ využívá 13 % procesoru (což odpovídá 100 % jednoho jádra). Proces ukončit nelze. Co to je za proces? Co s tim?

Díky …

PS mám čerstvě nainstalovaný W7, všechny ovladače pomocí DriverMaxu, všechny aktualizace …
Doplňuji:
www: tak uvedená diskuse vůbec mepomohla, ale udělal jsem čistej boot (zakázal všechny nemicrosoftí procesy a zakázal všechno Po spuštění) a zatím ok … Pokud tomu tak zůstane, tak ideální.

Pokud ne, tak fakt už nevim. V BIOSU jsem nic potřebnýho nenašel, všechno je tam ok …

Nejlepší odpověď
www

Mrkni sem, snad pomůže:
Doplňuji:
Já ten problém neznám, proto ten odkaz. Zkusil bych tedy ještě podporu Microsoft.

Zdroj: www.zive.cz/sys­temova-preruseni/porad­na/cq-434785-sc-20/default.as­px?consultanswer­s=1

Další odpovědi
Bedy

No pro jistotu bych si od Vás vyžádal výpis z Hijackthisu. Možná, že něco zjistíme.

Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště a odkaz mi pošlete vnitřní poštou.