papy

02/27/2007 jsem byl odsouzen za podvod paragraf 250 odst.1,2 na 12 mesicu.jaka je promlceci lhuta.dekuji

promlceci lhuta

Nejlepší odpověď
Drap

Promlčecí lhůta na co ? Jestli myslíš výkon trestu, tak zřejmě žádná,

Další odpovědi
fablen

Nevím, zda jde o tyto paragrafy:
§ 250 Manipulace s kurzem investičních nástrojů
(1) Kdo v úmyslu ovlivnit cenu nebo kurz investičních nástrojů, které jsou přijaty k obchodování na regulovaném trhu nebo o
jejichž přijetí k obchodování na regulovaném trhu bylo požádáno,

  1. rozšíří nepravdivé nebo hrubě zkreslené informace významně ovlivňující cenu nebo kurz takových investičních nástrojů, nebo
  2. uskuteční obchod nebo zadá pokyn, který je způsobilý vyvolat nesprávnou představu o nabídce, poptávce, ceně nebo kurzu takového investičního nástroje,

bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až pět let nebo zákazem činnosti.
(2) Odnětím svobody na dvě léta až osm let bude pachatel potrestán, získá-li činem uvedeným v odstavci 1 značný prospěch.

Jinak jsem našla toto:
Každý úkon soudu a policie, který směřuje k dodání odsouzeného do výkonu trestu, přerušuje promlčecí dobu a ta začíná běžet znovu. Policie po nenastoupených odsouzených pravidelně pátrá a soudy pravidelně policii uhánějí a každý z těchto úkonů způsobí, že promlčecí doba začne běžet znovu. Výkon trestu by se promlčel jen tehdy, pokud by policie a soudy celých pět let nehnuly ani prstem.

Fidel

Ve vašem konkrétním případě 10 let. Odvíjí se od výše horní hranice sazby. Doufám, že vás zavřou, až zčernáte. Zločince na svobodě nepotřebujeme.

terry

Snad ani ne. A snad tě ani nikde nepotkám.