zdeny

Zkušenosti s HERBALIFE ?

Máte prosím někdo nějaké kladné zkušenosti s herbalife ( formula 1 )

Nejlepší odpověď
annas

ZKUŠENOSTI NEGATIVNÍ. Já jsem herbalife brala. Dokonce mně tuto formuli prodala moje lékařka. Nebudu se rozepisovat, jaké zdravotní potíže jsem si pitím koktejlů způsobila. Je pravda, že jsem zhubla, ale tělo si zvyklo přijímat vitamíny a minerály nepřirozenou cestou, po skončení kúry jsem měla problémy s přijímáním přirozené potravy, chyběly mně minerály, nemohla užívat žádné léky, začaly zlobit ledviny (z nadměrného množství minerálů), játra atd. Lékaři si nevěděli s mými potížemi rady, nepomohli, proto po postupném hledání jsem přešla na léčení bylinkami (Energy a Diochi). Trvá to již 15 let a stále se u mě objevují občas menší potíže.
Doporučuji všem – NIKDY NEUŽÍVEJTE HERBALIFE NEBO PODOBNÉ PŘIPRAVKY.
Málokdo uvěři, pokud nezkusí na vlastní kůži.
Já jsem pořádně zaplatila. Nemyslím jen peníze, ale především zdraví!!!

Další odpovědi
rynek878

Na předváděčce o produktu HERBALIFE,jsem byl zhruba před 10 lety,od té doby to u nás vyšumělo úplně do stracena,po mnoha letech o tom tady opět slyším,myslím si,že to je jen oblbování lidí.

1popelka1

Jedním slovem – ZLODĚJNA.
Osobní zkušenosti nemám, ale znám člověka, co tam pracuje.

Bumbes

Je to zlodějina na principu pyramidy, bacha na to! Jednou jsem se byl podívat na to jejich promo divadýlko a jímala mne hrůza, když jem viděl ty „americkým způsobem“ zmanipulované lidi. Po mém prostoduchém dotazu na pyramidový systém jsem byl vypoklonkován soukromou ochrankou … nejspíš abych něco náhodou těm „ovcím“ nerozmluvil.

ReHu

Obchod – to je o lidech.
Co se týče složení – zjednodušeně to je vláknina + pár vitamínů – předražené.
Myslím si, že to jsou vyhozené peníze.

člověk

MUSÍŠ TOMU VĚŘIT,PROTOŽE BYS TO NEKOUPIL
JINAK ZA PÁR KORUN SI MŮŽEŠ VYTVOŘIT SÁM DOMA PODOBNÉ FUJTAJBLY

elektrikář

Když jsem hledal práci, nechal jsem se také nachytat.koupil první balení zjistil jsem že baštit tablety není žádné jídlo. Scházel mi ten pocit nějaké dobroty. Zhubnul jsem o dva kg ale spíš z toho že jsem utratil peníze a už nebylo na jídlo.

dorothea

Dobrý večer, tak já se hlásím, že mám dobrou zkušenost. Nevím proč, ale když se řeklo Herbalife, tak jsem se otřepala…Dnes si myslím, že tento takřka v 90% neopodstatněný odmítavý postoj mají všichni, kteří HL v životě nezkusili… Já jsem odolávala 4 měsíce, přece jsem si přečetla diskuze a ty mě odradily, ba přímo utvrzovaly v mém postoji. Jenže… kila po dětech nešla a nešla dolů, mohla jsem 3× týdně cvičit, jíst 6×denně vyváženou stravu, počítat kJ – a pohla jsem se max o 2 kila za 3 měsíce, což mě otrávilo a navíc, když jsem zhřešila nebo onemocněla – a pozor, nesklouzla jsem k přežírání, stejně jsem měla kila zpět. A kamarádka si hubla, jen se usmívala, na vlastní oči jsem viděla, jak a co jí, když řekla, oč tu běží, tak já pořád hrdá odmítala… A pak si ke mě sedla, vysvětlila mi princip buněčné výživy – jak to funguje – vlastně nedoživené tělo vysílá signály – chutě k jídlu – a doufá, že v tom množství všeho možného dostane to pravé ořechové. Je mu jedno, jesli to jsou knedle, čokoláda, brambůrky – potřebuje živiny. Ale když mu začneme posílat vše potřebné – hlavně protejn-bílkovinu a další minerály a vitamíny, které z běžné stravy nedostaneme, tak se nám upraví spousta věcí. Organismus se detoxikuje-vyčistí a pak lépe vstřebává potřebné živiny. A jako bonus já beru ten úbytek – napřed cm, váha mi šla až po měsíci, ale je fakt, že já si potřebovala dokázat, že jestli to tak funguje a HL je fakt tak dobré, tak to zvládne – sice pomalu, ale i tak – při volnějším režimu. A zvládne to!! Zdravotní problémy jsem neměla, nechápu, jak to někomu může způsobit problémy, jak dokonce někdo může říct, že tělo po užívání programu neumí přijímat minerály z běžné stravy…Stačí se trochu zajímat a já našla minimálně na třech výživou se zabývajících www – hlavně sportovních, že tělo lépe vstřebává živiny v tekuté formě!!!! No, asi to tady píšu chaoticky, ale opravdu můžu říct, že u mě HL – konkrétně jsem začala na F1, po 2 měsících + Thermojetics, zabírá. A cena není tak hrozná, když si spočítám, kolik mě stálo jídlo na den – snídaně, mlska, svačinka, oběd, svačina, večeře a něco k TV – těch 40,–/porce 2× denně je fakt k smíchu…A říkám to všem – za rohlíky, chleba a další jen zaplácávače žaludku a střev jsou peníze opravdu peníze vyhozené do h..wc:-) Na HL to poznáte i na objemu stolice, že živiny vstřebáte v maximálně možném množství. Takže já na vlastní i manželovu kůži můžu potvrdit, že ano, HL funguje. O produktech se už můžu bavit několik dlouhých minut, zajímá mě to, chápu už, jak na to, takže pokud se chcete ještě na něco zeptat, upřesnit nebo jen tak probrat, písněte mi, myslím, že už umím poradit. A nejsem fanatický zastánce:-) Přeji pěkný den