Miroslavst

Diamantová voda

Tchán si objednal asi deci diamantové vody. Pokud toto jedno deci smíchá s jedním litrem obyčejné vody, bude mít 1,1l diamantové vody. Ta je zdraví prospěšná. Takto může vodu stále míchat a furt bude mít diamantovou vodu. Dokonce pokud uloží do ledničky vedle třeba polévky, vibruje se diamantová voda i na tuto polévku a jiné co je v lednici uloženo.
Tak si myslím, jestli mu to nevibruje až na mozku.
Jaký je váš názor na toto a zda s tím máte zkušenosti. Já si myslím, že je to jen tahání peněz z lidí. a hle, další se napálil.
Doplňuji:
V důsledku odpovědí na mou otázku musím být rád, že manželka není jako tchán, jelikož pokud by si tu diamantovou vodu koupila a položila třeba na noční stolek, asi bych utřel nafurt. Nebo ne?

Nejlepší odpověď
karbo

Je to blbost na ,,entou".
Ale znám paní,která si tu diamantovou vodu rozmnožuje už léta a běda tomu,kdo by to chtěl zpochybnit.Je to údajně léčivé,ale navzdor tomu je ona pořád nemocná.

Další odpovědi
Marvan

Podle mě i kdyby padla jedná kapička diamantové vody do světového oceánu, okamžitě je celý oceán diamantový.

PostApMan

nevěřím tomu, je to jen další šílenost na kterou se naláká par lídi dokud nebude všem známo že je to podvod.

Stačí se podívat na http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Di­amantov%C3%A1_vo­da co to doopravdy je,

Zdroj: cs.wikipedia.or­g/wiki/Diaman­tov%C3%A1_voda

Bumbes

Bože bože, na co všechno dokáže člověk skočit.

Já si takhle vyrábím zadarmo diamantové pivo – postavím lahev před reprobednu, přidám volume a máte vidět a slyšet ty diamanty jak chrastí, když to pivko potom padá do krku…
Doplňuji:
Stejná habaďůra jako Stříbrná voda (předražený Aquarion filtr na vodu s fiktivním účinkem), MLM (multi level marketing), OBS (Online Bussiness System), Herbalife, Amway & Quixtar (http://czblog­.cz/video-amway-global-quixtar-podvod/) a podobné marketingové pasti na platící hlupáky.

Toruk

Myslím, že je to podobný nesmysl, jako zlato nebo diamant v krémech a mastičkách pro ženy na pleť.

anonym

diamantova voda?to slysim poprve,takze kdybych ji pri bource dala vedle mleka udela mi vibraci smetanu? to bysme zbohatli jdem na to?

ReHu

Neustále mě překvapuje, čemu všemu lidi uvěří.
Že je reklama propracovaná, už jsem si zvykla, ale tohle je dost dobrý.
Možná také zkusím něco vymyslet. Možná, čím větší nesmysl, tím více za to lidi dají. Někteří.
Ale asi ne, já bych na to neměla žaludek, takhle mystifikovat.

FOG

To me pripomina dnesni praci,kdy jsem maloval kuchyn pro jedny majitele „COLY“ a udajne ta barva mela byt zlata – „GOLD“,ale spise byla podle me „posr..a“,proste hneda,ale jak rikavala moje babicka,podle gusta,zadny disputat,co se ji libi,to tam naplacam.
PS: Vim,jak vypada „zlata " barva,protoze ji obcas pouzivam na sve "obrazky“ – lidova tvorivost a zaliba.

kapka

To se prodává? A někdo to kupuje? Já dostala diamantovou vodu kdysi od kamarádky v lahvi od kečupu. Zadarmo. Aby se neřeklo, že si nevážím dárků, vylila jsem to až po pár dnech.

anonym

DOBRÝ DEN PANE MIROSLAVSTE. CO OPRAVDU ZARUČENÉ LÉČÍ A FUNGUJE,JE STŘÍBRNÁ VODA.
STAČÍ MÍT NĚJAKÝ MENŠÍ OPRAVDU STŘÍBRNÝ PŘEDMĚT NEBO JEŠTĚ LÉPE DO SEBE SMOTANÉ PRAVÉ STŘÍBRNÉ DRÁTKY NEBO VĚTŠÍ DRÁTY,POTOM VZÍT DVOULITROVOU VYDENSIFIKOVANOU LÁHEV TŘEBA Z UMNĚLÉ HMOTY A STŘÍBRO DO TÉ LÁHVE NASOUKAT. NALÍT ÚPLNÉ STUDENOU VODU DO LÁHVE SE STŘÍBREM A UZAVŘÍT UZÁVÉREM. NECHET TAKTO UPRAVENOU VODU 24 HOD.USTÁT. POTOM JI POMALU ZA 1 DEN VYPIJTE. A AŽ JI VYPIJETE TAK CLÝ PŘEDEŠLÝ PROCES OPAKUJTE. STŘÍBRO JE NABITÉ IONTY A TY JSOU V SOULADU S VODOU NAPROSTO ZDRAVÉ.TOTO JE RECEPT ZNÁMÝ JIŽ PO DESETILETÍ, ALE MÁLOKDO O NĚM VÍ A TAK SI LIDÉ V LÉKÁRNĚ ZAKUPUJÍ NESMYSLNĚ DRAHOU STŘÍBRNOU VODU.MĚJTE SE PANE MIROSLAVSTE HEZKY,ZDRAVÍ VÁS ---ZAJ-PO DOPLNĚNÍ: DIAMANTOVÁ VODA JE NESMYSL TAK JAKO JEJÍ VIBRACE.TE´D JSEM SI O TOM PŘEČETLA ČLÁNEK,NEJEN ŽE JE TO PODVOD, ALE TAKÉ OVLIVŇOVÁNÍ LIDÍ NA ZÁKLADÉ ČARODĚJNICTVÍ.

Zdroj: VĚDECKÁ LITERATURA A MÉ DOBRÉ ZKUŠENOSTI

Jajabachr

Vašemu tchánovi to nevibruje v mozku, diamantová voda je obrovsky prospěšná – nejen pro lidi (též pro zvířectvo, rostliny…pro vše živé, najdete na internetu – vikipedie). Akorát ale: dá se sehnat zadarmo !!! Ostatní potraviny ležící, stojící spící (:-)=to byly citace z Járy Zimmermanna)se v lednici NIC nenavibruje !! Doplněk: diamantová voda je na pití !!! Přečtěte si to na internetu.

Zdroj: internet, vikipedie – otevřená enc., nebo zadejte do Googlu: diamantová voda.

Miroslavst

http://profile­.ak.fbcdn.net/ob­ject2/397/118/n­247509533005_6881­.jpg

Miroslavst

a co teprv, když jde z krku :D bumbesi

kropitko

To už jsou pak brilianty .........