Jaký nápoj pít, když chceme zhubnout?

Jaké pití pít, když chceme zhubnout?

Nejlepší odpověď
Muffz

vodu…

Další odpovědi
gecco

Vodu…
Čistou, nesycenou…

briketka10

Rozhodně ne slazené nápoje v nich je cukr,
ovocné džusy, Kofoly a pivo Ti taky přidá na
váze,
Pij jen vodu, neslazený čaj apod.

Mravenec

Úplně vidím ženský jak křičí „super-extrózní hubnoucí koktejl z extraktů přírodních kadidel“ podle mě stačí voda, jediný čirý a čistý nápoj.

Cola ani Fanta ti nepřidá ;-D

marci1

Jedině vodu, nebo zelený neslazený čaj. 🙂

ptáč

Máš Nick. Třeba meltu, slazenou stévií. Moc dobré. Ani nejde o pití, ale o pravidelný přísun jídla, aby si organismus nemyslel, že příště pokrm nebude a tím neukládalo tukové zásoby. Není to tak, že by lidi v koncentráku tloustli, protože organismus šetřil.
Proklamované pití vody za účelem zhubnutí je nezdravé a finančně neúnosné, jde o podvod, který policie nemůže postihnout. Pij s rozumem, i dobrý vývar se dá pít. Nic není tak, jak nám radí lžiodborníci.

ReHu

Čistou vodu, neperlivou, prolož to zeleninovou šťávou. Ovocné obsahují hodně cukru.
Nezapomeň na pravidelné porce pestré a vyvážené stravy 🙂