Anonym012

Zesílení zvuku u videa, nejlepší program?

Nemůžu najít nic. Chystám menší film.

Odpovědi
Roman71

Na toto bych já osobně použil několik programů. První ffmpeg, tím bych separoval zvukovou stopu, kterou bych následně například v Audacity normalizoval a poté jí ve videoeditoru vložil jako novou zvukovou stopu s tím, že mi původní zvuk poslouží jako synchronizační stopa. Před konečnou konverzí bych původní zvukovou stopu raději bezpodmínečně vypnul a ponechal jen novou normalizovanou.

aliendrone

Nemůžeš najít NIC?? Pozoruhodné, zesílit audiostopu umí i MovieMaker, natož vymazlenější produkty… ;) :D :D