SickBreed

Jak softwarově zvýšit hlasitost zvuku? (tichá sluchátka)

Mám sluchátka připojená přímo k počítači. Hlasitost zvuku je dostatečná, ale já preferuji poslech hudby hodně nahlas. Jak softwarově dodatečně zvýšit hlasitost zvuku (ve windowsáckém směšovači mám zvuk naplno)?

Odpovědi
anonym

Otevři ovládací panely – zvuk. Klikni na sluchátka dole na vlastnosti. Pak kartu úrovně a tam zesil na max. Obrázek řekne více http://2i.cz/5e3d1c36­e5

led

Treba si zakúpiť kvalitnejšie sluchátka s vyšším počtom dB.
Ak použijete softwarové riešenie na tiché sluchátka, zvuk bude skreslený, ale samotná konštrukcia nodovolí väčšiu hlasitosť.
Kvalitne a frekvenčne vyvážené nastavenie hudby je lepšie a počuteľnejšie, než decibely vyludzujúce nezreteľný hluk (viď niektoré pseudokoncerty, či diskotéky).