Vašek123

Proč mi nejde na notebooku zesílit a zeslabit zvuk pomocí klávesnice? Je to chyba v softwaru?

Nejlepší odpověď
bolak

tak určitěééé…

Asi ti chybí správnej ovladač, buď si ho nainstaluj z CDčka co jsi dostal, pokud jsi ho ztratil, tak bys ho měl najít i na stránkách výrobce, případně existujou programy jako DriverGenius a podobně, který by ti ho měly najít sami, když ho nebudeš mít nainstalovanej.

A když nic z toho nepomůže, tak pořád je tu Hotkeyp > http://www.slu­necnice.cz/sw/hot­keyp/ a jiný zkratkáče, kde si můžeš nastavit vlastní kombinaci kláves pro zesílení/zesla­bení zvuku.