pas

jak změnit ikonu

v pravém dolním rohu je tam správce zvuku ale nikoliv ikona nastavení reproduktorů, takže zesílení či zeslabení zvuku je komplikovaněj­ší.Ikona nastavení reproduktorů tam byla, ted´zmizela a nahradila ji ikona správce zvuku.Díky za radu.

Odpovědi
badisko

hlavni panel>ovladaci panely>zvuky a zvikova upozorneni >na karte hlasitost zaskrtnout >>umistit ikonu hlasitosti na hlavni panel…

Bedy

Pokud to ještě včera nebo „před chvílí“ šlo, tak nejjednodušší a nejrychlejší asi bude použít nástroj Obnovení systému, který najdete v Start-Programy-Příslušenství-Systémové nástroje. Nebojte, o dokumenty nepřijedete, vrací se pouze nastavení a systémové změny.

pas

Děkuji Bedy moc.Ikona správce zvuku sice zůstala ale objevila se i ikona hlasitosti reproduktoru,tak­že OK

pas

Jenže mě se tam žádná zvuková upozornění nezobrazí.Jen nějaká chyba,hvězdič­ka atd.