vall69

Poradíte, jak mám zdravě přibrat?

bude to asi znít divně ,ale chtěla bych přibrat (se zdravé stravy) ,ale bojím se že se mi to všechno dá zase do břicha ,ale ja by chtěla abych přibrala celkově. Když cvičím jullianu 30 day 1level,35 min břišní svaly,110 dře­pu,2 min plank že aji tak se mi bude rýsovat břicho?

Původní neotázka
zdrave přibírání

Odpovědi
Dex

Myslím že nejlepší je si zaplatit osobního trenéra,a ten ti poradí jak jíst a cvičit,nebo zajít za doktorkou (výživový specialista).

pucipuci

Přibrat co? Celkově na váze nebo jen svaly? Pokud se cvičí, tak by se to mělo uložit správně a zdravě? Je třeba dodat bílkoviny a zeleniny také není nikdy dost. Takže maso, maso, maso. Nejlépe bílé a vařené nebo dušené. A k tomu káry mrkve, rajčat, paprik apod