Jak přibrat na váze.

Jak přibrat na váze.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Jezte hodně kalorické jídla a zkuste doplnky stravy,kamarád měl stejný problém a pomáhal si hroznovým cukrem.A nebo zkuste něco z téhle stránky:
http://www.celostnimedicina.cz /…

Další odpovědi:

Bronzový

Kdyz das tohle heslo "Jak přibrat na váze" do googlu, tak hned od zacatku mas informace na dane tema.

Pridavam jeden zdroj.

Zdroj: http://tema.apatykar.info/clan ek-119/

Stříbrný

tak tento problém trochu závidím,většina z nás má problém opačný,ale teď odpověď:chce to jíst často a hodně,jsou i různé způsoby jak docílit,že máte neustále hlad,sedět u PC či televize méně pohybu,kdo kouří,tak přestat,místo cigarety člověk hledá neustále něco k jídlu a určitě kila pujdou nahoru,taky je možné že vám pracuje daleko intenzivněji štítná žláza,která má mimochodem velký vliv na spalování potravy.

Zlatý

sedni si k televizi dej si před sebe slané,sladké,chlebíčky a cpi se do sitosti.souhlasím s kolegou kenyrtsem že většina z nás má spíše problem opačný.když se budeš řídit těmito radami určitě do týdne nějaké ty kila určitě nabereš.jen musíš opravdu jezt

skus každých 30minut jit a sněst třeba jabko nebo něco většího,když jsem to poradila kamošce tak mi prva nevěřila ale přišla na to že to funguje,tak to taky možeš skusit.

Dobrý den, přibrat na váze je daleko těžší než snižovat vájhu. Je třaba kvalitně vyčistit organismus. Doporučila bych zdravé pravidelné stravování, správný pitný režim, hodně zeleni a vlákniny.V případě dalších dotazů mne můžete kontaktovat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1607
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1280
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.