Avatar uživatele
anonym

Jak přibrat na váze.

Jak přibrat na váze.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5228 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
HOMER

Jezte hodně kalorické jídla a zkuste doplnky stravy,kamarád měl stejný problém a pomáhal si hroznovým cukrem.A nebo zkuste něco z téhle stránky:
http://www.ce­lostnimedicina­.cz/snim-deset-knedliku-a-nepriberu.htm

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Retko

Kdyz das tohle heslo „Jak přibrat na váze“ do googlu, tak hned od zacatku mas informace na dane tema.

Pridavam jeden zdroj.

Zdroj: http://tema.a­patykar.info/cla­nek-119/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kenyrts

tak tento problém trochu závidím,většina z nás má problém opačný,ale teď odpověď:chce to jíst často a hodně,jsou i různé způsoby jak docílit,že máte neustále hlad,sedět u PC či televize méně pohybu,kdo kouří,tak přestat,místo cigarety člověk hledá neustále něco k jídlu a určitě kila pujdou nahoru,taky je možné že vám pracuje daleko intenzivněji štítná žláza,která má mimochodem velký vliv na spalování potravy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

sedni si k televizi dej si před sebe slané,sladké,chle­bíčky a cpi se do sitosti.souhlasím s kolegou kenyrtsem že většina z nás má spíše problem opačný.když se budeš řídit těmito radami určitě do týdne nějaké ty kila určitě nabereš.jen musíš opravdu jezt

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HANKAso

skus každých 30minut jit a sněst třeba jabko nebo něco většího,když jsem to poradila kamošce tak mi prva nevěřila ale přišla na to že to funguje,tak to taky možeš skusit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Květinka

Dobrý den, přibrat na váze je daleko těžší než snižovat vájhu. Je třaba kvalitně vyčistit organismus. Doporučila bych zdravé pravidelné stravování, správný pitný režim, hodně zeleni a vlákniny.V případě dalších dotazů mne můžete kontaktovat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek