Žadost o vrácení řp

Dobrý den, řp mi vzali na 1 rok, po polovině trestu bych chtěl zažádat o prominutí, chci se zeptat kde tak můžu učinit, děkuji.

Odpovědi
Petka 22

koukni se sem možná ti to pomůže:)

Zdroj: http://search­.seznam.cz/?sou­rceid=szn-HP&thru=&q=kd­e+%C5%BE%C3%A1dat+o+vr%C­3%A1cen%C3%AD+%C5%99i­di%C4%8Dsk%C3%A9ho+pr%C5­%AFkazu

standa

Podstatné je za jakých okolností jste o řidičák přišel:

  1. pokud to bylo ´jen´ za 12 bodů a nebyl vám přitom udělen trest „zákaz řízení“, tak máte paradoxně smůlu a žádat o zkrácení nelze
  2. pokud jste dostal trest „zákaz řízení“, tak s odvoláním na ustanovení § 90 trestního zákoníku můžete soud po půlce odpykaného trestu požádat o podmíněné upuštění od výkonu zbytku trestu zákazu činnosti…ale soud vaší žádosti nemusí vyhovět