DotazovačFra

Jak na začátek vztahu?

Ahoj. Již několik let, mám kamarádku, se kterou jsem již jednou krátce chodil. Ona prožila mezitím vztah a já také. Ještě když chodila se svím starým přítelem mi napsala, že ví, že nakonec jednou spolu skončíme. Postupem času se s jejím přítelem rozešla. Aniž bych to tušil, jsem si s ní začal psát. Začli jsme si stále víc rozumět a už jsme na několika akcích spolu furt byli a když jsme nemohli, tak jsme si stále vyměňovali úsměvy. Jenže, když by mělo přijít na nějaký vztah, zdá se mi stále, že se bojí se mnou něco začít. Proto bych chtěl poradit, jak jí mám požádat o vztah, aby pochopila, že mi na ní moc záleží a myslím to s ní vážně.

Odpovědi
monča1998

Chtělo by to s ní o tom promluvit…
Nebo se jí zkrátka zeptat, zda stojí o vztah a přidat své vlastní city… :)

Awe

Nojo…Moderní doba plná,fb,mobilu a netu vůbec.Ale čím dál více otázek ohledně „vztahu“…Když už se na tohle musíš ptát tak mi věř že nevíš co „vztah“ je