Avatar uživatele
Jashin

Otázka ohledně vztahu.

Dobrý den,
měl jsem s holkou rande, zaplatil jsem ji kafe a ona zkrátka nepoděkovala(ani peněženku nevytáhla), takže se chci zeptat jestli je to normální nebo si najít jinou. Díky..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4075 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Pokud to bylo první rande, bylo by slušné aby se zeptala. Poděkovat by měla v každém případě. Pokud je to takto pravidelně, měli by jste se dohodnout.
Jestli se s ní rozejít nebo ne , budeš muset posoudit sám. Třeba je hodná, jen ji doma nenaučili děkovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mojitek

Jestli se ani nesnažila vytáhnout kešeni a pak ani nepoděkovala,tak nevím nevím jestli má vůbec nějaký vychování.No neházej flintu do žita,sejdi se s ní ještě jednou.Pokud se bude situace opakovat,tak ti radím-jdi rychle od ní .Nebo si užij a jdi od ní-to za tu nevychovanost.
Doplňuji:
Pizlicko,mám tomu rozumět tak,že ti ten kluk zákázal si objednat něco dalšího..? 🙂

Upravil/a: mojitek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pizlicka

sla jsem s klukem na rande a on me nechal cely vecer sedet u jedne kavy.mam se nim rozejit??prijde ti normalni toto resit?bud jsi ji pozval nezištně a nic od toho neocekavas,nebo ji nezvi.kdyz pozves,automaticky platis.
Doplňuji:
mojitku,to bylo znazorneni,aby pochopil,jak blbě uvazuje.jinak,a­no,ja kdyz jsem pozvana,vycitim,kdy je muz dobrosrdecny a kdy se klepe,abyvh zustala jen u matonky.zrovna u tebe si nemyslim mojitku,ze bys resil jednu kávu.jen mi tam od slecny chybi podekovani za pozvani.ja pri louceni podám ruku a pokorne podekuji za mile pozvani.ano,muzi si podekovani zaslouzi a zeny by to nemely brat jako samozrejmost,ale muzi by nemeli resit,ze zaplatili.vzdyt to je dela muzi-gentlemany.a proto by k nim meli mit zeny uctu.a nesnazit se je shazovat tim,ze budou tahat penezenku a hlásat rovnopravnost­.kluci,uprimne,na­piste mi svuj nazor,co si o tom co pisi myslite.dekuji.

Upravil/a: pizlicka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
motlajs

Zvláštní řešit/hodnosti vychování ze zlomku strávené času…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pizlicka

jashin,mojitku-kluci pozor!samozrejme to neznamena,ze zena bude vyuzivat na prvnim rande dobrosrdecnosti muze a objedna si vse,na co ma chut.pokud jde o prvni pozvani,mela by se velmi drzet zpatky a cekat,az ji vyzve muz,co by si dala.ja vetsinou rikam,ze si dam matonku s citronem.nemam potrebu si davat drinky,nebo dzusy.

před 4071 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek