Jashin

Otázka ohledně vztahu.

Dobrý den,
měl jsem s holkou rande, zaplatil jsem ji kafe a ona zkrátka nepoděkovala(ani peněženku nevytáhla), takže se chci zeptat jestli je to normální nebo si najít jinou. Díky..

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud to bylo první rande, bylo by slušné aby se zeptala. Poděkovat by měla v každém případě. Pokud je to takto pravidelně, měli by jste se dohodnout.
Jestli se s ní rozejít nebo ne , budeš muset posoudit sám. Třeba je hodná, jen ji doma nenaučili děkovat.

Další odpovědi
mojitek

Jestli se ani nesnažila vytáhnout kešeni a pak ani nepoděkovala,tak nevím nevím jestli má vůbec nějaký vychování.No neházej flintu do žita,sejdi se s ní ještě jednou.Pokud se bude situace opakovat,tak ti radím-jdi rychle od ní .Nebo si užij a jdi od ní-to za tu nevychovanost.
Doplňuji:
Pizlicko,mám tomu rozumět tak,že ti ten kluk zákázal si objednat něco dalšího..? 🙂

pizlicka

sla jsem s klukem na rande a on me nechal cely vecer sedet u jedne kavy.mam se nim rozejit??prijde ti normalni toto resit?bud jsi ji pozval nezištně a nic od toho neocekavas,nebo ji nezvi.kdyz pozves,automaticky platis.
Doplňuji:
mojitku,to bylo znazorneni,aby pochopil,jak blbě uvazuje.jinak,a­no,ja kdyz jsem pozvana,vycitim,kdy je muz dobrosrdecny a kdy se klepe,abyvh zustala jen u matonky.zrovna u tebe si nemyslim mojitku,ze bys resil jednu kávu.jen mi tam od slecny chybi podekovani za pozvani.ja pri louceni podám ruku a pokorne podekuji za mile pozvani.ano,muzi si podekovani zaslouzi a zeny by to nemely brat jako samozrejmost,ale muzi by nemeli resit,ze zaplatili.vzdyt to je dela muzi-gentlemany.a proto by k nim meli mit zeny uctu.a nesnazit se je shazovat tim,ze budou tahat penezenku a hlásat rovnopravnost­.kluci,uprimne,na­piste mi svuj nazor,co si o tom co pisi myslite.dekuji.

motlajs

Zvláštní řešit/hodnosti vychování ze zlomku strávené času…

pizlicka

jashin,mojitku-kluci pozor!samozrejme to neznamena,ze zena bude vyuzivat na prvnim rande dobrosrdecnosti muze a objedna si vse,na co ma chut.pokud jde o prvni pozvani,mela by se velmi drzet zpatky a cekat,az ji vyzve muz,co by si dala.ja vetsinou rikam,ze si dam matonku s citronem.nemam potrebu si davat drinky,nebo dzusy.