Velbloud

Windows 7 × 8

Dobrý den, rozhodl jsem se na svůj počítač nainstalovat Windows 7, ale rozmýšlím se, zda si raději nemám počkat na 8. Není tu nějaký sběhlý člověk, co by mi dokázal poradit, jestli se k účelům hraní vyplatí raději počkat na Windows 8, nebo za 4000 koupit Windows 7?

Odpovědi
LuK4S3k CZ

Vyděl jsem na videu na youtube win 8 a všichni psaly v popisu že zůstanou radši u 7 a jak jsem to video vyděl tak zůstanu taky radši u 7. Ten win je úplně jiný než normální win když klikneš start rozjede se taková nabídka však se na youtube podívej sám ten win 8 bude dobrá tak na tablety.
Doplňuji:
opravuju chybu ten win 8 je dobrý možná tak na tablety

balca

když si koupíš teď PC s win 7 ,přechod na win 8 bude stát asi 300Kč…takže já bych spíš šel do Win7 a kdybych chtěl vyzkoušet Win8 tak si stáhnu DEMO(trial verzi) a když mi nebude vyhovovat,tak se vrátím k Win7,které již budu mít koupené.

huxa

zkoušel jsem win 8 prerelaise, kupte si win 7, udělejte hned po koupi kopii systému a v budoucnu za pár stovek budete moci legálně upgradovat na win 8 a jestli se vám nebude líbit, přejít spátky na win 7

Michal Kole

No já bych raději ještě počkal až bude instalačka s SP1

tom004

LuK4S3k CZ. V tom doplnění bys měl mít „opravuji chyby“.

qwe

Zkoušel sem win8 a nikdy bych si ho na počítač nedal. Windows7 lepší.

AShooter

Koukal jsem na určitý typ videí k win 8 a porovnával bych ho spíše s Aindroidem. ale je to asi věc názorů.

Petr Vaníček

Nyní jsem používal skoro rok linuxovou distribuci Xubuntu, takže úplně něco jiného než Windows a po přechodu na Windows 8 jsem opravdu spokojen.

Pociťuji subjektivně rychlejší odezvu systému v mnoha ohledech, bezproblémovost instalace, atd.

Osobně jsem se Metra taktéž bál, ale opravdu není čeho. Je tu několik odlišností, ale to je o chvíli zvyku.
Pokud si Metro člověk přizpůsobí a nejčastěji používané programy si připne na klasický desktopový panel, tak do Metra nemusí páchnout několik dní.

Na další mé dojmy a tipy co se týče používání W8 Vás odkáži na svůj blog, kde mám již několik článků na toto téma.

Opravdu nedejte jen tak na názory, je vhodné si to naživo zkusit a pár dní to používat.

Zdroj: http://www.e-vanicek.cz/tag/win­dows-8