VampGirl

Vypalování staženého filmu na DVD.

Vím, že tady podobné otázky padly už několikrát, hodně jsem jich už prošla, ale to co potřebuju vědět tam zrovna není. Stáhla jsem si do počítače film a chtěla jsem si ho vypálit na DVD. Šlo to dobře, film na DVD je, ale lze ho přehrát jen v počítači. Původně jsem ho chtěla přehrávat v DVD přehrávači u televize, ale tam to nefunguje. Předešlých rad, co tu zazněly, jsem se víceméně držela – vypálila jsem film přes ikonu vytvořit datové DVD a pracuji v Neru. Mohl by mi někdo prosím poradit?
Doplňuji:
Jakou možnost mám v Neru zvolit, aby DVD přehrávač film přehrál?

Nejlepší odpověď
anonym

Stažený Film obvykle ve formátu mpeg4 a vypáleny na datové dvd vám prehraji přehrávače které podporují divx a mají toto logo uvedeno na krabici/v manuálu … dnes uz je to valná většina, ..

Pro starší přehrávače je nutná časově náročná konverze do staršího mpeg2 a vypálit jako „dvd video“

Další odpovědi
ten který je

Film vypálený jako datové DVD se Vám nepřehraje v přehrávači.
Doplňuji:
Zkuste Nero Vision.