flodur

Jak se staženým filmem?

Poraďte mi prosím,když mám stažený film na PC jak ho vypálit na DVD.Potřebuji k tomu stáhnout nějaký program,když tak jaký/prosím odkaz/,nebo jak se to dělá,vůbec nevím.Na fleshku to umím ale potřebuji ten film na DVD.Díky moc!
Doplňuji:
Díky všem,film mám vypálený na DVD a počítač mi ho bez problémů přehraje,ale bohužel DVD přehrávač ne,jak psal Bedy. Mám přehrávač JVC,všechno mě zatím přehrál i půjčené vypalované disky ale ten můj film stažený z ulož.to ne.Takže nevím.

Nejlepší odpověď
Bedy

Kolegové tu zapomněli na jednu důležitou věc – co to máte vůbec za DVD přehrávač? Musíme vědět, které formáty dokáže přehrát – ono existují desítky formátů a ne všechny může ten DVD přehrávač přehrát.
Když třeba stahujete z Uloz.to tak když si tam rozkliknete nějaký ten film, tak uvidíte, že je třeba formát DivX – no ale DivX nepřehraje řada značkových přehrávačů. S trochou nadsázky se dá říci, čím levnější DVD přehrávač, tím toho přehraje víc.

Tak abyste se pak nedivil, že DVD přehrávač ukazuje Žádný disk nebo prostě ukazuje nějakou chybu.
Doplňuji:
JVC je strašně široký pojem. Kdyžtak ten přehrávač povytáhněte a podívejte se na něj – tam bude nějaké číslo modelu a řada přehrávačů tam má dokonce natisknuty i formáty, které umí přehrát. Nebo tam bývají i nalepeny.

Právě u těch stahovaných filmů je prostě nutný si zjistit formát – většinou ty přehrávače nemívají problémy s formáty MPEG (MPEG2, MPEG4), ale třeba s Xvid nebo DivX problémy mají – zvlášť teda ty značkové.

Stahujete-li z Uloz.to, tak když si kliknete na nějaký ten film, tak před stažením klikněte na tlačítko Parametry a podívejte se, v jakém formátu (jaký kodek) ten film (video) je. U audia je v drtivé většině případů použit MP3 a s tím by problém být neměl. Ale najdou se výjimky, zvlášť třeba v kombinaci s Xvidem, že zvuk je v OGG. A tam by taky mohl být problém.

Další odpovědi
iceT

K vypálení na DVD je třeba nějaký vypalovací program např Ashampo burn,je česky a jednoduchý.
Pak stačí do mechaniky v ntb strčit prázdné DVD,zapnout vypalovací program,klik na vypalování souborů-vytvořit nové dvd,po otevření nového okna klik na přidat a jen si v menu počítače vyberete z které složky chcete co vypálit.Klik na dokončit.Počkáte na vypálení a po otevření mechaniky popíšete dvd.
Je to jednoduchých pár kroků,i já jsem to zvládla.
Doplňuji:
Samozřejmě můžete na dvd přidat i více souborů,než je jeden a pokud máte film a titulky k němu zvlášť,tak je potřeba přidat i film i titulky a vypálit.

badisko

Ano potrebujete ..vypalovaci program zde je jeden dobrej ..je free a v cestine je prehledy..http://www­.slunecnice.cz/sw/asham­poo-burning-studio-free/ samotne vypalovani neni nijak slozite ..ale kdyby jste potreboval radu krok za krokem klidne napiste do posty…
Doplňuji:
Tak si zjistete jaky format vase DVD prehrava ..pote predelate do pozadovaneho formatu …pomoci tohoto format factory zde je odkaz ke stazeni ..http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/prevo­dy_formatu/for­mat-factory/ a zde je navod a nejake uzitecne informace …o programu format factory…no a po predelani do pozadovaneho formatu ho jednoduse vypalite …a tak vam vase DVD tento a dalsi filmy zacne prehravat upne normalne …

JájsemRaibek

No jak řekli kolegové, ale to nejdůležitější je, že k tomu potřebuješ vypalovací mechaniku.

anonym

případně stačí pravé tlačítko myši, odeslat a vybrat písmeno, odpovídající dvd mechanice. windows to umí…

zjentek

je třeba ten ztažený film ještě zkonvertovat( převést do jiného formátu) nějakým programem na toto určeným, např. zdarma zde: http://www.slu­necnice.cz/sw/con­vertxtodvd/ ..a to převede formát do DVD kvality a zároveň to i zapisuje (vypaluje) na dvd disk, je tam pak nenu a všechno funguje, jako když dvd koupíte ,) ..tedy doufám, já tyhle věci nedělám, ale pracuje to takto ,),)
Doplňuji:
takže to není tak složité a po zkonvertování vám to ten jvc zřejmě žvejkne ..omluvte chyby v textu, snad je srozumitelné, jak na to ,)

nonnel

Pravděpodobně vám jde o to, aby vám ze staženého filmu vzniklo klasické DVD s celou jeho strukturou souborů. Pokud máte přehrávač, který nepodporuje přehrávání formátu AVI (ty se většinou stahují), tak si nic nepřehrajete. Doporučuji vám stáhnou si free program Freemake Video Converter, který dokáže, mimo jiné, překonvertovat AVI soubor na klasický formát DVD.

iceT

Mě vypálené filmy taky nejdou přehrát v některých dvd přehrávačích.

badisko

zde je ten navod…http://w­ww.zive.cz/clan­ky/format-factory-30-formaty-je-treba-krotit/sc-3-a-166785/default.aspx