panenka

Vypálení filmu

Dobrý večer můžete mi prosím poradit?ještě do nedávna mi šlo bez problémů vše vypalit.Když si nyní otevřu NERO EXPRES essential a dám přidat najdu si svou složku kde mám film ukáže se mi "SERVER JE ZANEPRÁZDNĚN
Tuto akci nelze dokončit,protože druhý program je zaneprázdněn.
Klepnutím na tlačítko přepnout aktivujte zaneprázdněný program a odstrante chybu.
Vyskočí mi start který mám vlevo dole a nevím co udělat abych vše vypálila bez problémů děkuji.

Nejlepší odpověď
vagra

Než dlouze přemýšlet co s tím Nerem je,těch důvodů může být víc,já bych to řešil agresivním způsobem- odinstalací a novou instalací programu.Na tom není co pokazit.A pak se uvidí,jestli se přístup compu k danému problému změní.

Další odpovědi
rynek878

já si myslím,že to je nesmysl,aby byl server zaneprázdněn,když máte stažený film v PC.Už jste si ho zkusila přehrát jen tak v PC?

quentos

řekl bych, že je-li ten film dlouhý, žádá si Nero ukončení všech ostatních programů v průběhu vypalování, tj. nedělat na počítači v průběhu vypalování nic jiného, nechat Nero běžet a jít si dělat něco mimo PC. Ale je to jen můj tip, filmy vypaluju velmi zřídka, možná to bude ještě v něčem jiném