Avatar uživatele
panenka

Vypálení filmu

Dobrý večer můžete mi prosím poradit?ještě do nedávna mi šlo bez problémů vše vypalit.Když si nyní otevřu NERO EXPRES essential a dám přidat najdu si svou složku kde mám film ukáže se mi "SERVER JE ZANEPRÁZDNĚN
Tuto akci nelze dokončit,protože druhý program je zaneprázdněn.
Klepnutím na tlačítko přepnout aktivujte zaneprázdněný program a odstrante chybu.
Vyskočí mi start který mám vlevo dole a nevím co udělat abych vše vypálila bez problémů děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, rynek878 před 5071 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
vagra

Než dlouze přemýšlet co s tím Nerem je,těch důvodů může být víc,já bych to řešil agresivním způsobem- odinstalací a novou instalací programu.Na tom není co pokazit.A pak se uvidí,jestli se přístup compu k danému problému změní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

já si myslím,že to je nesmysl,aby byl server zaneprázdněn,když máte stažený film v PC.Už jste si ho zkusila přehrát jen tak v PC?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

řekl bych, že je-li ten film dlouhý, žádá si Nero ukončení všech ostatních programů v průběhu vypalování, tj. nedělat na počítači v průběhu vypalování nic jiného, nechat Nero běžet a jít si dělat něco mimo PC. Ale je to jen můj tip, filmy vypaluju velmi zřídka, možná to bude ještě v něčem jiném

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek