Lucy13

Jaký vypalovací program,??

Jaký vypalovací program se hodí pro filmy z ulozto.cz? Typ toho filmu je: AVI File (.avi)

Nejlepší odpověď
MacChill

např. NERO

Další odpovědi
Hlada

Jakýkoli. AVI jsou obyčejné datové soubory.

lexx

Těch volně dostupných programů je strašná spousta, stačí otevřít stránky www.stahuj.cz nebo www.instaluj.cz, příp. www.slunečnice.cz a vybrat si, známý a oblíbený (i když zbytečně komplikovaný) je Nero, další pak Alcohol 120%, Ashampoo, Clone, Shrink a další.