Jak přehrávat video natočené foťákem přes dvd recorder v televizi?

Mám na foťáku natočené video v Motion JPEG a po stažení do počítače a vypálení na dvd disk se nepřehraje vypálené video přes dvd recorder. Jakým konvektorem nebo způsobem změnit video tak, aby se přehrávalo přes dvd recorder do televize.
Doplňuji:
Do avi jsme to dali ale stejně to nešlo skusím ještě tu druhou variantu. zatím díky za radu. Jo a v počítači to jde v každým formátu problém je z DVD do televize.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Tak já převezmu roli toho ajťáka ;-)

Video je ve formátu MJPEG, ty ho potřebuješ dostat aspoň do AVI, a z AVI do DVD formátu a ten potom vypálit. Náhodně doporučený program k prvnímu převodu:

http://www.ojosoft.com/…

Náhodně doporučený program k druhému převodu (a možná i vypálení):

http://www.vso-software.fr/…

Doplňuji:
Pokud nejde avi, zkuste:

1) zjistit, jestli váš DVD přehrávač podporuje kodeky (DivX, atd.) a případně to vypálit jako MPEG apod.

2) Vypálit to ve formátu pro DVD (např. pomocí Nero, aby to nebylo *AVI ale *IFO atd.)

Další odpovědi:

Zlatý

Nejjednodušší, i když asi ne nejkomfortnější způsob: Z foťáku do PC → v PC do Movie Makeru → dále do DVD Makeru a vypálit. To už by měl pobrat libovolný DVD přehrávač včetně toho integrovaného v TV.
V případě nechutenství k původnímu formátu použij ke konverzi Format Factory.
Ten si stáhni (pokud už ho nemáš), W-Movie Maker i W-DVD Maker jsou součástí Windows, takže vše je k použití zdarma.

Stříbrný

On ti tu nějaký "ajťák" odpoví, mě jen napadlo, jestli ti funguje vypalovačka, zkusil jsi vypálené dvd přehrát v PC?

Diskuze k otázce

Mikiv

Díval jsem se do návodu píšou že přehrává video soubory DivX.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.