Avatar uživatele
hanysicek

Program na stahování fotek z fotáku do Pc

Prosím, jaký je dobrý a jednoduchý program na stahnutí fotek z fotáku do notebooku? díky díky
Doplňuji:
Já jsem se ale neptala na čtečku, ptala jsem se na program. Já mám windows 7. Když dám přes usb kabel dám na fotáku pc… normálně se mi fotky načtou, ale když se si ji chci otevřít na celou plochu, hlasí mi to chybu :
Při spouštění souboru C:/Program Files/Windows PhotoViewer/Pho­toViewer.dll
došlo k problému. Systém nemůže nalézt text zprávy číslo 0×%1 v souboru zpráv pro %2.
Nechápu. Poradíte mi?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4600 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Pokud má fotoaparát paměťovou kartu, je nejjednodušší vložit kartu do čtečky v ntb a žádný program není potřeba..Případně čtečku za pár peněz dokoupit.
Praxe
Doplňuji:
OK. Příště formuluj otázku přesněji – to tvoje doplnění mělo být otázkou..

Upravil/a: beer

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Co myslíte pod vyjádřením „normálně se mi fotky načtou“? Máte je zkopírované na HDD a nemůžete je otevřít v PhotoVievru nebo je nemůžete zkopírovat na HDD? To jsou dva odllišné problémy. Na kopírování dat z paměťové karty není potřeba zádný externí program. Stačí Průzkumník. Jestli nefunguje PhotoViever, hledejte problém v jeho nastavení nebo instalaci. Vyzkoušejte jiný prohlížeč.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fcoop

http://www.sta­huj.centrum.cz/gra­fika_a_design/spra­vafotografii/pi­casa/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Nač hledat hned program. Běžně to umí OS.
Já jsem třeba u XP používal tento postup.

V souviskosti s problémem s kompatibilností mojí čtečky karet a karty KINGSTON 2G jsem přišel na docela jednoduchý a efektivní způsob stahování fotek do počítače. Omlouvám se těm, kteří to znají ale pro mně to bylo novum.

Připojím A 720) foťák) k počítači USB kabelem. XP provedou nainstalování foťáku. Ve složce TENTO POČÍTAČ se jeví jako A 720. Vytvořil jsem si složku pro stahování nových fotografií. Na kartě A 720 (TENTO POČÍTAČ karta VLASTNOSTI)
jsem nastavil cestu do této složky..

Stahování fotek potom vypadá takto :

  1. Připojím foťák kabelem USB.
  2. Zapnu přehrávání na foťáku a fotky se do tohoto adresáře přesypou ihned bez jakýchkoliv dalších příkazů.

Snad to někomu také pomůže.

Jinak samozřejmě externí čtečka je také řešení.

Na win 7 je to ještě jednodušší, tam se po přepnutí foťáku na přehrávání objeví přímo nabídka programů které to umí a kam to chcete stáhnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

použijte program PICASA firmy Google … ke stažení zde http://picasa­.google.com/

pokud připojíte foťák, čtečku karet nebo flashku automaticky vám nabídne přetažení fotek do počítače

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek