verunka483

stažený film.....

když jsem si stáhla film a on je nahraný potichu, a je špatně slyšet i když dám všechny hlasitosti na max, dá se udělat něco jiného pro to aby byl víc nahlas? nějak ho upravit nebo něco… děkuju

Nejlepší odpověď
Hlada

S tím nic moc neuděláš. Stáhni ho odjinud.

Další odpovědi
MadAnnie

Mě se teď stalo u filmu Rozbřesk z www.ulozto.cz. Nešel zvuk, spouštěla jsem ho ve WinDVD, když jsem ho otevřela ve Windows Media Player, tak zvuk šel. Zkus více přehrávačů, které máš v PC a třeba to půjde 😉